Що кажуть люди?

Були проблеми: часті алергічні прояви на шкірі, які супроводжувалися постійним сверблячкою. При цьому постійно було червоне обличчя, що викликало постійний дискомфорт; дисбактеріоз тонкого і товстого кишечника.

Приймав:
1-й місяць - «Лівсейф», «Брейкблок», «Санклін».
2-й місяць - «Клінхелп», «Антипаразит».
3-й місяць - «Клінхелп», «Динаміка», «Форвард».

Результат: пройшли алергічні явища, обличчя набуло нормального кольору; налагодилася гормональна система і робота кишечника; підвищився імунітет.
Трофімчук Валерій Федорович 38 років, м Рівне
Були проблеми: часті болі в хребті; варикозне розширення вен; набряклість ніг, особливо під вечір; алергічні реакції; зайва вага; швидка стомлюваність, яка супроводжувалася зниженням працездатності.

Понад рік послідовно приймала всі комплекси «CHOICE».

Результат: болі в хребті припинилися менше ніж через місяць; варикозне розширення вен вже давно не турбує; забула, що таке набряклість ніг; нормалізувався вага; не відчуваю втоми; підвищилася працездатність.

Я лікар. З фітокомплекси «CHOICE» працюю вже більше року.
Серед моїх пацієнтів, які приймали ці комплекси, багато як дітей, так і дорослих.
Всі вони отримали результати: люди з діагнозом ішемічна хвороба серця, які брали комплекси «CHOICE», забувають, що таке «Нітрогліцерин». Наприклад, одна з пацієнток, у якій гіпертонічна хвороба, хронічний гламіруланіфріт, з натхненням говорить «Ви уявляєте, я вибігаю на шостий поверх.

Я стала і хочу кричати на весь будинок: люди, вийдіть і подивіться, я вибігла!»
Дуже гарне відновлення йде від хронічної анемії - фантастично, за короткий період піднімається гемоглобін.

При остеохондрозі, остеопорозі - припиняються болі і хрускіт в кістках. У дітей із запаленням лімфатичних вузлів - «Бриз» та «Фрілайф» дають прекрасні результати. При хронічному коліті, дисбактеріозі, після антибіотикотерапії, після прийому комплексів все приходить в норму протягом місяця; відновлюються функції шлунково-кишкового тракту. За два тижні знімаються всі явища діспеп-сі.

Препарати прекрасні! Я вдячна Богу, розробникам і людям, які змогли втілити це в життя.

Зданевіч Оксана Петрівна 32 роки, г. Ровно (дитячий лікар)
Були проблеми:
Алергія влітку під час цвітіння трав - рясна сльозотеча, чхання, кашель, напади астми - задуха, через що не могла спати ночами.

Приймала:
1 місяць: «Брейкблок», «Антипаразит», «Хітозан» - 30 днів;
2 місяць: «Фрілайф», «О.К», «Омега», «Хітозан» - 30 днів.

Результат: Алергія пройшла повністю.

Гуменюк Лариса Дмитрівна 44 роки Черкаська обл.

Були проблеми: Проблеми з кишечником (дисбактеріоз), алергія, гіпертонія.

Приймала: «Антипаразит», «Брейкблок», «Лівсейф», «Баланс» , «Клінхелп».

Результат: не беру ліків від алергії і гіпертонії (хімічні, аптечні), просто немає в цьому потреби. Стілець нормальний, регулярний. Відчуваю себе нормально.

Черемисова Валентина Степанівна 58 років м.Джанкой
Були проблеми:
Даша страждала запорами. В один час були проблеми з травленням: з'їла в саду торт і потрапила в інфекційну лікарню. Часті застуди. Алергія на харчові барвники. Псувалися зуби. Волосся слабенькі. Скрегіт зубів ночами.

На початку серпня 2009 року Дашенька почала кашляти. Напади були дуже сильні (особливо вночі) закінчувалося блювотою, при цьому дитина синіла і задихалася. Цей кашель виявився - паракоклюшем.

Приймала: приймала по 3 препарата одночасно (по 1 капсулі в день): «Брейкблок», «Лайфгард», «Бриз», «О.К», «Антипаразит», «Лівсейф», «Фрілайф», «Омега», потім «Імунну формулу» з «Інтелектом» і «Балансом».

Результат: Про запори давно забула. Травлення налагодилося. Апетит відмінний. Зубки перестали псується. Волосся розкішні. Життєрадісний і здорова дитина. Після місячного прийому імунної формули стан значно покращився. Кашель пройшов! Про алергії забули!

Гутіч Дашенька 8 років с. Коритняни (Закарпатська обл.)

Були проблеми: Алергія на амброзію.

Приймала: «Баланс», «Фрілайф», «Хітозан» протягом одного місяця.

Результат: Зменшився, а потім і зник алергічний кашель, покращився сон, підвищилася працездатність.

Чернявская Ірина Федорівна 37 років Світловодськ

Були проблеми: Була біль до і під час менструації, порушення циклу. Сухість шкіри, особливо на ліктях і колінах (білі грубі плями). Алергія на амброзію і миючі засоби.

Приймала:
Перший місяць-«Биолайн», «Санклін», «Баланс».
Другий - «Лайфгард», «Омега +», «Фрілайф», «Бриз».
Третій - почала приймати антипаразитарну програму,

Результат: Через 5 днів перестало нити внизу живота, за 17 років вперше не було болю під час місячних і немає до сих пір. Я не помітила навіть, як мої лікті і коліна стали гладкими, як шкіра немовляти.

Була сильна алергія на цвітіння дерев, але я почала приймати ударні дози фітокомплексів в липні і домоглася очищення пазух носа, зняття набряку носоглотки, в результаті серпні місяці, я спокійно ходила по вулиці і квітуча амброзія мені не страшна.

Для підтримки стану я приймаю зараз по одній капсулі в день: «Бриз »,« Лайфгард »,« Фрілайф».

Шпенькова Світлана Василівна 31 рік м.Кривий Ріг

Були проблеми: Високий тиск (240/150), часті болі в області серця, шум у голові; швидка стомлюваність; аденома простати, пісок в нирках; слоілісь нігті на ногах і руках.

Приймав: Препарати приймаю протягом року, кожен курс проходжу по 45 днів.
1 курс: «Фрілайф», «Баланс», «О.К.»;
2 курс: «Фрілайф», «Баланс», «Санклін»;
3 курс: «Фрілайф», «Баланс», «Форвард»;
4 курс: «Фрілайф», «Баланс», «Антипаразит»;
5 курс: «Фрілайф», «Баланс», «Хітозан»;
6 курс: «Фрілайф», «Баланс», «Лівсейф»;
7курс: «Фрілайф», «Баланс», «Форвард»;
8 курс: «Імунна формула».

Результат: тиск вище 160/110 не піднімається, серце не болить, у вухах і голові не шумить. На простату більше не скаржуся, вийшов пісок з нирок. Нігті рук і ніг стали оновлюватися. Набагато менше втомлююся.

Похілець Василь Васильович 76 років м.Мукачево

Були проблеми: Аритмія, стрибки тиску, часті головні болі; висипалися волосся, ламалися і слоілісь нігті, червоне хворобливе пляма на гомілки, болі в руках, ногах. Проблеми з шлунково-кишкового тракту. хворіли нирки.

Приймала:
1 місяць - «Брейкблок», «Лівсейф», «Баланс».
2 місяць - «О.К.» «Фрілайф», «Баланс».
3 місяць - «Санклін», «Клінхелп», «Фрілайф», «Динаміка».
4 місяць - «Лайфгард», «Бриз».
5 місяць - «Норм», «Фрілайф», «Динаміка».
Все принимала по 1 капсуле утром и вечером.

Результат: Коли почала приймати фітокомплекси виявила, що тиск нормалізувався, аритмії більше немає, головні болі пішли, волосся перестали сипатися, зміцнилися нігті. Більше не турбують болі в руках і ногах (можу ходити на підборах і няньчити онуків), на гомілки зникло пляма, до цього, чим тільки не мазала, результату не було. Нирки більше не турбують. Це успіх!

Соловйова Галина Григорівна 50 років м.Кривий Ріг

Були проблеми: протягом 5-ти років мучив деформуючий артроз правого коліна. Періодично з коліна викачували гній (одного разу навіть 200 грам). Коліно постійно було розпухлим і дуже боліло, так що практично не виходила з дому.

Приймала: чесно кажучи, абсолютно не вірячи в позитивний результат, (швидше за щоб відстали близькі люди), я почала приймати один препарат "О.К." (На більше мене не вмовили).

Результат: через місяць пухлина в коліні зійшла, припинилися болі і у мене з'явився інтерес до життя. З тих пір пройшло майже 3 роки.
Весь цей час я періодично брала комплекс "О.К." і навіть стала забувати про свою проблему.

Бондарь Марія Опанасівна 61 рік, м.Київ

Були проблеми: артрозо- артрит (сильні болі в суглобах).

Приймала:
«О.К.» - один курс 45 днів;
«Комфорт» - два курси по 45 днів.

Результат: отримала відчутне полегшення вже після прийому «О.К.», а після прийому фітокомплексу «Комфорт», як-ніби заново народилася.

Сачко Галина Петрівна Обл. Запорізька обл., Куйбишевський р-н., С. Олексіївка

Проблема: страждаю залізодефіцитної анемією протягом 4-х років, яка супроводжувалася запамороченнями, слабкістю, гемоглобін 68 - 87; поганий сон.

Протягом 3-х місяців в різних комбінаціях приймала: «Клінхелп», «О.К.», «Фрілайф», «Брейкблок».

Результат: покращилося самопочуття, гемоглобін 120, залізо - 105; з'явилася енергія; сон нормалізувався. Відчуваю себе чудово.

Дубовець Оксана Миколаївна 41 рік, с.Танковое, Бахчисарайський р-н, АР Крим

Були проблеми: головні болі після травми (на протязі 30 років дуже багато і постійно пила лікарські препарати); болю в серці; відбирало ноги.

Протягом року приймала всі комплекси «CHOICE» за профілактичною схемою.

Результат: головні болі пішли; про серце взагалі забула; ноги, як у оленя. Дуже задоволена результатом. Дуже дякую!

Мусієнко Ганна Миколаївна 56 років, м. Конотоп, Сумської обл.

Були проблеми:сечокам'яна хвороба (на УЗД - в правій нирці коралоподібні камінь 4,5х1,3 см, в лівій нирці - з безліччю включень);

гіпертонічна хвороба; часті головні болі, запаморочення, шум у голові; ниючі болі в області серця; артеріальний тиск протягом 3-х тижнів трималося на цифрах 210/120. Практично був непрацездатним.

Приймав:
2 місяці - «Баланс», «О.К.»,
1 місяць - «Норм»,
постійно, протягом цих 3-х місяців - «Фрілайф».

Результат: вже через 2 тижні після початку прийому комплексів артеріальний тиск знизився до 140/80 і більше не піднімався.

На УЗД нирок (зроблено в Київській Центральної Лікарні) - в лівій нирці дві відлуння структури 0,3 і 0,4 см підозрілі на конкременти; в правій нирці - конкременти не виявлені. Головних болів і запаморочення не ощующаю, їх просто немає. Забув, що таке ниючі болі в серці. В даний час здоровий, працездатний, працюю «від зорі до зорі».

Коли ми будували Храм Церкви «Слава», молодь не витримувала мого ритму роботи.

Комплекси «CHOICE» приймаю постійно я і вся моя велика дружна сім'я. Слава Богу, за таку продукцію !!! Спасибі всім розробникам! Як батько і глава великого сімейства раджу і рекомендую всім , хто хоче бути здоровим і прожити довге життя, приймати фітокомплекси «CHOICE» ПОСТІЙНО!!!

Дегтяр Іван Миколайович 53 роки, смт Кринички, Дніпропетровської обл.

Були проблеми: зрив нервової системи; низький артеріальний тиск (90/60); часті головні болі; хронічна втома; остеохондроз; пісок в нирках.

Приймала: «Фрілайф», «Баланс», «О.К.» - 3 місяці поспіль. Потім 2 місяці «Лайфгард», «Лівсейф», «Динаміка».

Результат: тиск зараз 120/80; голова не болить; нервова система приходить в норму; вийшов пісок з нирок; суглоби не болять; відчувається бадьорість і легкість.

Чундак Тетяна Іванівна 39 років, м.Ужгород

Були проблеми:двосторонній гайморит, що викликає сильні головні болі, високу температуру, нудоту.

Приймала: «О.К.», «Клінхелп».

Результат: вже в перші 4 дні почали чиститься гайморові пазухи, пішла нудота і нормалізувалася температура, зменшилася головний біль. До кінця другого тижня головний біль пішла повністю і я почала дихати носом!

Нестерова Наталія Анатоліївна 43 роки, г. Донецьк.

Були проблеми: Турбували болі в серці, головні болі, шум у вухах і голові. При ходьбі «водило» з боку в бік. Підвищений артеріальний тиск. Сильно боліли ноги і суглоби.

Приймала: «Баланс», «Комфорт», «Фрілайф» - по 1 кап. 2 рази на день.

Результат: Нормалізувалася АТ. Пішли шуми з голови і похитування при ходьбі. Стала швидше і легше ходити, ноги не турбують. Значно покращився настрій.

Лапа Ольга Дмитрівна 73 роки м Чернігів

Були проблеми: зроблені 2 операції по зрощенню поламаною ключиці. зрощення заважала ламкість кістки (це сталося ще за 2 роки до появи продукції «CHOICE»). Остеопороз, хворе серце, пісок в нирках.

Приймала: «Фрілайф», «О.К.», «Брейкблок».

Результат: як тільки почала приймати комплекси, справа пішла веселіше - від операцій залишилися тільки залишкові явища; вийшов пісок з нирок; підлікувати серце. Загальний стан значно покращився. Через 2 місяці стала відчувати себе прекрасно і це триває по сьогоднішній день.

Разуменко Тамара Леонідівна 68 років, г. Донецьк

Були проблеми: постійні головні болі; вроджений поріг серця; гіпертонічна хвороба 2 ступеня; з 16 років зміщення поперекових дисків; варикозне розширення вен; втома; задишка; поліартрит; надлишкова вага; 2 роки тому, після смерті матері, часті судоми всієї мускулатури, особливо ніг; з незрозумілих причин періодично німіла вся ліва сторона тіла і синіли руки.

Протягом 2-х років приймала: «Брейкблок», «Лівсейф», «Клінхелп», «Фрілайф», «О.К.», «Баланс». Коли вийшли комплекси «Санклін», «Антипаразит» і «Биолайн», стала приймати і їх.

Результат: тиск, серце, ноги - повністю в нормі незалежно від погоди або навантаження. Забула, що таке головний біль. Працездатна щодня. Варикозне розширення вен майже сховалося і не турбує. Судом немає зовсім; розгладжуються зморшки на обличчі; повністю зникли «натоптиші» на підошвах ніг, ноги гладкі, ходжу цілий рік на підборах. Влітку легко переношу будь-яку спеку без рясного потовиділення. Спасибі всім розробникам таких прекрасних комплексів!

Боротка Наталія Дмитрівна 55 років, м Ужгород

Були проблеми: вегето-судинна дистонія. З 20 років - гастрит зі зниженою кислотністю, все життя на дієті, неодноразово лікувалася в санаторіях. У 2001-му році стався обширний інфаркт. З тих пір постійний пацієнт кардіології. Грудної остеохондроз; сильне схуднення; слабкість; проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Приймала: «Фрілайф», «Баланс», «О.К.», «Клінхелп», «Бриз», «Лівсейф» постійно, чергуючи, на протязі року.

Результат: Зараз стабільна ремісія ШКТ - їм все !!! Поправилася (повернулася до колишнього нормальної ваги). У кардіології за цей рік не була жодного разу, тому що не було потреби! Чи не відчуваю остеохондрозу; змінився колір обличчя; помолодшала; волосся придбали живий відтінок; нігті не ламаються; зменшилася метеозалежність.

Білоусова Олена Олексіївна 69 років, м Ужгород

Були проблеми: Інфаркт, набряк ніг, тиск; немає апетиту. За фахом я вчитель з 30-річним стажем роботи в школі.

Приймала: «Баланс» по 1 капсулі два рази на день; «Інтелект» за 0,5 капсулі 2 рази на день. Також «Омега +», «Санклін», «Брейкблок», «Ритм».

Результат: Нормалізувався тиск, пішли набряки, з'явилося бажання працювати. Хороший сон, їм все. Серце не болить.

Бєлікова Галина Володимирівна 56 років Дніпропетрівськ

Були проблеми: Гіпертонічна хвороба 3 ступеня. У 1992 році переніс інсульт. Стенокардія, Атеросклероз. Слабкість в лівій стороні: рука і нога не піднімається, потягнуло особа.

Приймав: Інтелект (протягом 1 року), «Баланс», «Лівсейф», «Брейкблок», «Санклін», «Імунну формулу». При ГРЗ - «Лайфгард», «Бриз», «Фрілайф». Брав «Форвард - результат дуже хороший».

Результат: За час прийомів фітокомплексів пішов від медпрепаратів. Перестало боліти серце. Пішли головні болі, а якщо і виникають, то приймаю 2 капсули інтелекту.

Кирильченко Олександр Іванович 49 років м.Дніпродзержинськ

Були проблеми: Періодичні тупий біль оперізуючого характеру, здуття живота; болю в області серця. Аналізи крові: холестерин 6,3, бета-ліпопротеїди 75, транспетідаза 126.

Приймала: «Ф.Актів» по 1 капсулі 2 рази на день; «Омега +» 1 капсула 2 рази на день протягом 2-х тижнів.

Результат: Пройшли болю в животі і здуття. Серце не турбує. Аналіз крові показав значне поліпшення: холестерин 5,5, Бета-ліпопротеїди 66, транспетідаза 68.

Корнєєва Людмила Євгенівна 60 років г. Одеса

Були проблеми: Часті застуди, бронхіт; остеохондроз, часто вискакували хребці, німіли ноги до колін, в суглобах дивний хрускіт. Запори протягом 25 років (по 5 днів не спорожнявся кишечник). Вузлова фіброміома матки (74,4 мм. На 70,1 мм). Кіста лівого яєчника (63 на 47 мм). Кліматичні припливи, спека, безсоння, страхи. Серце то стискалося, то тремтіло. Дратівливість. Парадонтоз, псувалися зуби. Висока стомлюваність. У 16 років мені поставили діагноз: гіперфункція дифузно-токсичного зобу.

Приймала: Фітокомплекси приймаю протягом 3,5 року, різні за схемами запропонованим в довіднику. На початку по одному препарату, далі по 4 одночасно: «Фрілайф», «Баланс» - щодня. «О.К.» - дуже часто. Я розумію, що в 50 років і з моїми проблемами, кожен орган має потребу в очищенні і підживлення. Адже це їжа, яка робить нас здоровими!

Результат: О застудах забула. Бронхіту - немає. З остеохондрозом розправилася, хребці на місці. Вузол в матці зменшився до діаметра 35 мм. Кіста зменшилася вдвічі. Припливи пішли. Налагодився сон. Заспокоїлося серце, пішли страхи і дратівливість. Ізчез хрускіт в суглобах, перестали німіти ноги, не псуються зуби, здорові нігті, гущі стали волосся і швидше ростуть.

Мігалко Наталія Альбертівна 51 рік с. Коритняни (Закарпатська обл.)

Були проблеми: Я агроном-агротехнік. Доводилося багато рухатися. Дуже втомлювався. Беспокоіліболі в спині і суглобах, часті простудні захворювання.

Приймав: «Брейкблок», «Лівсейф», «Антипаразит» протягом 1 місяця. «Клінхелп», «Фрілайф» - 45 днів. «О.К.», «Комфорт» - продовжую приймати.

Результат: Підвищилася працездатність. Психологічний стан чудовий. Болі в суглобах і хребті не відчуваю. За час прийому фітокомплексів простудних захворювань не було.

Журавльов Анатолій Васильович 50 років Джанкойський р-н, с. Рощино

Були проблеми: Протягом декількох років дуже турбували болі в суглобах нижніх кінцівках, вранці важко було розходжуватися. Натирання, традиційні методи лікування практично ніякого результату не давали.

Приймала: «Комфорт» по 1 капсулі 2 рази на день, «О.К.» - по 1 капсулі 1 раз в день.

Результат: Приймаю вже 3-й місяць. Стан значно покращився, болі турбують вже рідше, тільки при великому фізичному навантаженні, пройшов хрускіт в колінних суглобах, значно покращився загальний стан.

Жарова Валентина Андріївна 60 років Чернігів

Були проблеми: Погано працював ШКТ, гастрит, запори; відкладення солей в шийному відділі хребта, болі в суглобах (після переломів), хрускіт в суглобах; хворобливі місячні, гормональні порушення.

Приймала: «Брейкблок», «Лівсейф», «Хітозан», «О.К.», «Комфорт», «Санклін», «Биолайн», «Норм», «Фрілайф», «Клінхелп».

Результат: Пройшли запори, гастрит не турбує легко і без проблем переношу пост; вийшов пісок з нирок; зменшилися болі в суглобах, пройшов хрест; нормалізувався гормональний баланс, пішов зайву вагу.

Константинова Алла Михайлівна 42 роки обл. Дніпропетровська область.

Були проблеми: болі в хребті при незначних навантаженнях, «клацання» в колінних суглобах, вугрі на шкірі обличчя і спини, швидка стомлюваність, синдром хронічної втоми, порушення менструального циклу; знизилася нюх і смакові відчуття.

Приймала: «Лівсейф», «Брейкблок» - 2 рази на день протягом 1 місяця. «Клінхелп», «Фрілайф» - 2 рази на день, «Санклін» - 1 раз на день протягом місяця.

Результат: Суттєво зменшилися болі в хребті, пішли «клацання» суглобів, вугрі на спині пішла повністю, на обличчі значно зменшилася, з'явилася бадьорість, немає втоми, стомлюваності, покращився загальний стан, зміцнилися нігті, волосся, відновилося нюх, відчуття смаку.

Крошкіна Анна Валеріївна 22 роки м Дніпропетровськ

Були проблеми: Високий тиск (240/150), часті болі в області серця, шум у голові; швидка стомлюваність; аденома простати, пісок в нирках; слоілісь нігті на ногах і руках.

Приймав: Препарати приймаю протягом року, кожен курс проходжу по 45 днів.
1 курс: «Фрілайф», «Баланс», «О.К.»;
2 курс: «Фрілайф», «Баланс», «Санклін»;
3 курс: «Фрілайф», «Баланс», «Форвард»;
4 курс: «Фрілайф», «Баланс», «Антипаразит»;
5 курс: «Фрілайф», «Баланс», «Хітозан»;
6 курс: «Фрілайф», «Баланс», «Лівсейф»;
7 курс: «Фрілайф», «Баланс», «Форвард»;
8 курс: «Імунна формула».

Результат: тиск вище 160/110 не піднімається, серце не болить, у вухах і голові не шумить. На простату більше не скаржуся, вийшов пісок з нирок. Нігті рук і ніг стали оновлюватися. Набагато менше втомлююся.

Похилець Василь Васильович 76 лет г. Мукачево

Були проблеми: 12 квітня 2009 року отримала розтягнення зв'язок правого колінного суглоба. Турбували сильні болі і набряклість суглоба, неможливість рухатися.

Приймала: «Комфорт», «О.К.» - по 1 кап. 2 рази в день протягом 1 місяця.

Результат: припинилися болі, пройшов набряк, суглоби стали працювати добре.

Максимець Валентина Олександрівна 68 років. м Чернігів