ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

ДЕ ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ПРОДУКЦІЯ CHOICE (ЧОЙС)?

 • Наша продукція виробляється на сучасній заводі – «МІДІ-ФЛОРА» в Києві, цеху який оснащений новим, сучасним, повністю автоматизованим обладнанням виробництва Німеччини та США, яке забезпечує випуск продукції, що відповідає міжнародному стандарту GMP;
 • виробництво орієнтоване на виготовлення капсулированной продукції;
 • капсули упаковуються в блістери, що гарантує стерильність протягом усього терміну придатності і відсутності контакту з відкритим повітрям;
 • в штаті співробітників заводу «МІДІ-ФЛОРА» тільки найкваліфікованіші фахівці, атестовані по самим жорстким вимогам сьогоднішнього дня;
 • на даному заводі діють лабораторії з новітнім обладнанням з контролю якості сировини і готової продукції;
 • якість продукції заводу «МІДІ-ФЛОРА» багаторазово відзначено найвищими нагородами і дипломами на багатьох конкурсах і виставках на Україні і за її межами.

ЯК КУПИТИ ПРОДУКЦІЮ?

Придбати фітокомплекси Ви можете заповнивши форму замовлення на відповідній сторінці сайту або зателефонувавши за телефонами:

 • (048) 795 30 19
 • (067) 489 52 14

Якщо Ви перебуваєте в іншому місті, то доставка продукції здійснюється через українські служби доставки:

 • Justin
 • “Нова Пошта”
 • “УкрПошта”

Дізнайтеся більше на сторінці “Доставка-Оплата”

ЯКИЙ ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ ФІТОКОМПЛЕКСІВ?

При зберіганні в сухому місці і при температурі від 5 до 20 градусів, до двох років

СКІЛЬКИ КАПСУЛ В ОДНІЙ УПАКОВЦІ?

У кожній упаковці міститься 30 капсул (по 10 в 3-х блістерах).

На яку кількість днів застосування розрахована одна упаковка?

Дорослим і дітям після 12 років рекомендується доза – 1 капсула 2 рази на день (тобто 2 коробочки на місяць). Дітям до 12 років – 1 капсула в день, тобто достатньо 1 коробочки на місяць.

Чи можлива алергічна реакція на ваші фітокомплекси?

Алергічна реакція зустрічається при застосуванні фітокомплексів в 10 разів рідше, ніж при використанні вітамінних синтетичних фармпрепаратів. Пояснення цьому слід шукати в близькості природних компонентів, що лежать на основі лікарської рослинної сировини, ферментним системам людини.

Якщо у Вас є схильність до алергічних проявів, Ви можете провести простий тест: трохи діючої речовини з капсули змішати з декількома крапельками води і на 15 хвилин затиснути в ліктьовому суглобі. Якщо з’явитися почервоніння – у Вас може бути алергічна реакція на який-небудь з компонентів.

Чому деякі комплекси потрібно приймати такий тривалий час?

Систематичний прийом фітокомплексів можна порівняти з підтриманням порядку в домі. Це свого роду “техніка безпеки”, що попереджає можливість виникнення біди.

Крім того потрібно розуміти, що клітини організму оновлюються кожні 120 днів. Тому щоб стати “новою людиною” і отримати результат, знадобитися час.

Ефект же Ви відчуєте в перші 1-5 днів.

Чому ваші препарати не продаються в аптеках?

Відповідь проста.

Кожна фірма і кожен виробник роблять свій маркетинговий підхід до розповсюдження своєї продукції.

Хтось вкладає в рекламу великі гроші і з екранів телевізорів продають всяку нісенітницю, домовляючись попередньо з аптеками або магазинами.
У нашому випадку головний розробник фітопрепаратів, Лапшин Володимир Федорович

 • Доктор медичних наук;
 • професор;
 • лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки;
 • завідуючий відділенням реабілітації Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України.

Створив за своє життя не один препарат для здоров’я і всі вони раніше були куплені фарм-фірмами і розподілені в аптеки і Лапшін.В.Ф. каже, що ніхто не прийде в аптеку і не передасть подяку словесну через продавця, що мовляв препарати допомагають.

З даними маркетингових підходом, наші представники у можливості збирають відгуки і подяки від людей і роздруковуються в журналах.

Лапшин Володимир Федорович, людина що відбулася і його основною метою є те, щоб створювати і робити той продукт, який буде приносити користь і він буде бачити результат.