Про компанію, про продукт, про місію

Мультибрендова українська компанія-виробник CHOICE

CHOICE PHYTO

CHOICE PHYTO

CHOICE PHYTO представляє комплексний підхід до профілактики та лікування - HEALTHY CARE SYSTEM. CHOICE PHYTO - це унікальні фітоформули здоров'я від провідних вчених України на основі пророщених зерен і лікарських рослин в поєднанні з біодоступними формулами вітамінів і мінералів.

WHITE MANDARIN

WHITE MANDARIN

Це косметика, створена виключно з природних компонентів. В її складі немає хімічних інгредієнтів небезпечних для шкіри, волосся і здоров'я людини в цілому.

ДОБРА ЇЖА

ДОБРА ЇЖА

Виробництво пророщених зерен, вирощених на щедрій українській землі, з використанням інноваційної технології ферментативного гідролізу, які допоможуть вам поліпшити своє самопочуття, зберегти здоров'я і досягти довголіття.

GREEN MAX

GREEN MAX

Побутова хімія без хімії. У складі виключно натуральні компоненти рослинного і мінерального походження Не містить SLS / SLES, фосфатів, фосфонатов, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, ароматів

BIOX

BIOX

Виробництво натуральної продукції для здоров'я ваших зубів і ротової порожнини. Комплексні рішення для впевненої посмішки.

Inaya

Inaya

Скоро буде
Милютин Александр

Олександр Мілютін

Ви, напевно, чули знамениту цитату Генрі Форда: «Заберіть у мене мої гроші, заводи, верстати та фабрики, але залиште мені моїх людей – і незабаром ми створимо заводи краще колишніх». Я не тільки підтримую цю точку зору – я живу відповідно до цього принципу. За 10 років роботи компанії я переконався і впевнено заявляю: наші співробітники – наша гордість і наше багатство! Це не просто група людей – це команда однодумців, націлена на успіх.

Завдяки розробленим ексклюзивним продуктам компанія допомогла тисячам людей впоратися з найрізноманітнішими недугами, зберегти здоров'я і продовжити молодість.

Досягнення компанії-виробника за 14 років

130 000 000

Якщо викласти всі вироблені нами капсули в ряд, вийде дорога довгою 2700 кілометрів - довжина траси E-40 в Україні

525 ТОНН

Вага пророщених зерен, вітамінів, мікро- і макроелементів, амінокислот і інших інгредієнтів випущеної нами продукції дорівнює вазі 36 літаків АН-24

38 000 ЛИТРОВ

Ми почали випуск косметики всього лише 5 років тому, але нею вже можна заповнити 190 дитячих басейнів

Місія компанії

Поліпшити здоров’я та якість життя, давши кожній людині можливість зміцнити своє здоров’я і поліпшити фінансове становище. Основну мету роботи компанія бачить в тому, щоб повернути людям здоров’я, довголіття і красу. У розробках компанія завжди керується принципом: ніякої хімії – виключно натуральні компоненти у всіх продуктах здорового харчування, косметиці і засобах по догляду за будинком, що випускаються під своїми торговими марками.

Завод ФІТОБІОПРОДУКТ CHOICE, оснащений сучасним високотехнологічним устаткуванням.

КЛІНІЧНО ВИПРОБУВАНІ

Фітокомплекси компанії “CHOICE” разработати і клінічно випробувані колективом вчених-фахівців в області терапії, кардіології, гастроентерології, ендокринології та інших спеціальностей під керівництвом професора Лапшина В.Ф. і рекомендовані для лікувально-оздоровчого застосування при широкому спектрі захворювань, а також в якості їх профілактики.

Розробку та випробування проводила Національна Академія Медичних Наук України

УНІКАЛЬНІСТЬ ФІТОКОМПЛЕКСІВ

Унікальність фітокомплексів компанії “CHOICE” полягає в тому, що компоненти входять до складу фітокомплексів, складаються з лікарських рослин, які борються безпосередньо з захворюванням або проблемою організму, а що входять до складу прозери заповнюють недолік життєво важливих біологічно активних речовин.

Крім того, компоненти підсилюють дію один одного (синергізм), допомагаючи організму швидше відновитися від недуги.

До складу фітокомплексів крім Прозерiв, введені лікарські рослини, які пріменяються вже протягом багатьох століть і які довели свою ефективність і безпечнiсть.

СИРОВИННА БАЗА

До складу лікувально-профілактичних комплексів на рослинній основі “Чойс” входять дикорослі та культивовані трави і рослини, зібрані пріемеущественно в екологiчно чистих регіонах України, деякі iмпортуються з інших країн.

Вітаміни, мікро-, макроелементи, амінокислоти та ін. iнгредієнти імпортуються з Франції, Швейцарії та Греманіі.

У рецептурах комплексів “Чойс” широко використовується продукція французького концерну NATUREX, який є світовим лідером з виробництва рослинних екстрактів